Seminarium informacyjne – 1. Konferencja SCALED

Inclusion and accessibility in language education

Czas: 1-2 grudnia 2022 (9:00 – 16:00)

Miejsce: Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie; al. Niepodległości 22

Uczestnicy: nauczyciele akademiccy, nauczyciele języków obcych, nauczyciele wykrzystujący metody (Content and Language Integrated Learning) oraz EMI (English Medium Instruction), studenci kierunków nauczycielskich

Cele konferencji

Celem konferencji było zaprezentowanie wypracowanych rezultatów projektu SCALED – raportu z wymiany dobrych praktyk oraz planowanych treści kursowych dotyczących:

• Dostępności i inkluzji w edukacji
  • Strategii nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
  • Uniwersalnego Projektowania w Edukacji
  • Dostępności cyfrowej

Uczestnicy zostali również zaproszeni do udziału w pilotażu kursu SCALED. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie O projekcie.

Program

Uczestnicy konferencji wzięli udział w wykładach oraz warsztatach tematycznych. Warsztaty przebiegały w dwóch równoległych sesjach, przy czym każdy z warsztatów odbył się dwukrotnie, dzięki czemu uczestnicy mieli możliwość w pełni uczestniczyć we wszystkich zaplanowanych warsztatach przez całość trwania konferencji.

Program konferencji oraz abstrakty znajdują się na pasku bocznym z prawej strony.

Galeria zdjęć – kliknij zdjęcie poniżej

Kliknij zdjęcie by przejść do galerii zdjęć